Watchdog Statistics (1.0.7) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: User
mr: सदस्य

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Page
mr: पान

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
