Watchdog Statistics (1.0.7) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Date format
nn: Datoformat

en: Page
nn: Nettside

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Filter
nn: Filtrer

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: - All -
nn: - Alle -
