Watchdog Statistics (1.0.7) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
