Watchdog Statistics (1.0.7) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Log
ro: Jurnal

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Statistics
ro: Statistici

en: User
ro: Utilizator

en: Date format
ro: Format dată

en: Page
ro: Pagina

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Filter
ro: Filtru

en: Severity
ro: Gravitate

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Timezone
ro: Fus orar

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Date sort
ro: Sortare după dată
