Watchdog Statistics (1.0.7) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Log
si: ලොග එක

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
