Watchdog Statistics (1.0.7) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Filter
sq: Filtri

en: Severity
sq: Rendësia
