Watchdog Statistics (1.0.7) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Log
sv: Logg

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Icon
sv: Ikon

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Statistics
sv: Statistik

en: User
sv: Användare

en: Date format
sv: Datumformat

en: Page
sv: Sida

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Filter
sv: Filtrera

en: Severity
sv: Grad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Date sort
sv: Sortering på datum
