Watchdog Statistics (1.0.7) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Type
te: రకం

en: Log
te: చిట్టా

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: No log messages available.
te: లాగ్ సందేశాలు అందుబాటులో లేవు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Page
te: పేజీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: - All -
te: - అన్ని -
