Watchdog Statistics (1.0.7) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Statistics
th: สถิติ

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Timezone
th: เขตเวลา
