Watchdog Statistics (1.0.7) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: Icon
tr: Simge

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Page
tr: Sayfa

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Date sort
tr: Tarih sıralama
