Watchdog Statistics (1.0.7) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: - All -
ug: ھەممىسى
