Watchdog Statistics (1.0.7) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Log
ur: لاگ

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Icon
ur: آئیکن

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: User
ur: صارف

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Page
ur: صفحہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
