Watchdog Statistics (1.0.7) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Log
vi: Bản ghi

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Message
vi: Thông điệp

en: No log messages available.
vi: Không có thông điệp bản ghi nào.

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Statistics
vi: Thống kê

en: User
vi: Người dùng

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Page
vi: Trang

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Filter
vi: Lọc

en: Severity
vi: Mức độ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
