Watchdog Watchdog (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: File
ja: ファイル

en: n/a
ja: 利用不可

en: Line
ja: 行

en: Function
ja: 機能

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ja: %type: @message (%file の %line 行目 %function 内)
