Watchdog Watchdog (1.0.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: File
de: Datei

en: n/a
de: nicht vorhanden

en: Line
de: Zeile

en: Function
de: Funktion

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
de: %type: @message in %function (Zeile %line in %file).
