Watchdog Watchdog (1.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: File
el: Αρχείο

en: n/a
el: δ/υ

en: Line
el: Γραμμή

en: Function
el: Λειτουργία

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
