Watchdog Watchdog (1.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: File
pt: Ficheiro

en: n/a
pt: não disponível

en: Line
pt: Linha

en: Function
pt: Função

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pt: %type: @message em %function (linha %line de %file).
