Watchdog Watchdog (1.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: File
sv: Fil

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Line
sv: Rad

en: Function
sv: Funktion

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sv: %type: @message i %function (rad %line av %file).
