Watchdog Watchdog (2.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: File
es: Archivo

en: n/a
es: n/d

en: Line
es: Línea

en: Function
es: Función

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
es: %type: @message en %function (linea %line de %file).
