Watchdog Watchdog (2.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: File
hu: Fájl

en: n/a
hu: n. a.

en: Line
hu: Sor

en: Function
hu: Függvény

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).
