Watchdog Watchdog (2.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: File
pl: Plik

en: n/a
pl: n.d.

en: Line
pl: Linia

en: Function
pl: Funkcja

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pl: %type: @message w %function (linia %line w %file).
