Watchdog Watchdog (2.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: File
pt: Arquivo

en: n/a
pt: n/d

en: Line
pt: Linha

en: Function
pt: Função

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pt: %type: @message na função %function (linha %line do arquivo %file).
