Watchmen (1.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Send
af: Stuur

en: Blocks
af: Blokke
