Watchmen (1.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
