Watchmen (1.0.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Custom
ar: مخصّص

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Published
ar: منشور

en: Send
ar: أرسل

en: Features
ar: الخصائص

en: Changed
ar: تم التغير

en: Blocks
ar: الصناديق

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Revision translation affected
ar: ترجمة المراجعة المتأثرة

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ar: يشير إلى أن التحرير الأخير للترجمة من مراجعة جديدة.
