Watchmen (1.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Published
ast: Espublizáu

en: Send
ast: Unviar
