Watchmen (1.0.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Published
be: Апублікавана

en: Send
be: Адаслаць

en: Features
be: Функцыі

en: Blocks
be: Блокі
