Watchmen (1.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Send
bg: Изпрати

en: Blocks
bg: Блокове
