Watchmen (1.0.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག
