Watchmen (1.0.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Send
bs: Pošalji

en: Blocks
bs: Blokovi
