Watchmen (1.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Send
cy: Anfon

en: Blocks
cy: Blociau
