Watchmen (1.0.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: Published
da: Udgivet

en: Changed
da: Ændret

en: Blocks
da: Blokke

en: Revision translation affected
da: Oversættelse af version påvirket

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
da: Angiver om den seneste ændring af en oversættelse hører til den aktuelle version.
