Watchmen (1.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Send
el: Αποστολή

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Blocks
el: Μπλοκ
