Watchmen (1.0.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Send
eo: Sendu

en: Features
eo: Ecoj

en: Blocks
eo: Blokoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
