Watchmen (1.0.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Status
es: Estado

en: Author
es: Autor

en: Description
es: Descripción

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Revision ID
es: ID de revisión

en: Published
es: Publicado

en: Send
es: Enviar

en: Features
es: Características

en: Changed
es: Modificado

en: Blocks
es: Bloques

en: Revision translation affected
es: Revisión de traducción está afectado

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
es: Indica si la última edición de una traducción pertenece a la revisión actual.
