Watchmen (1.0.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Send
et: Saada

en: Features
et: Omadused

en: Changed
et: Muudetud

en: Blocks
et: Plokid

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.
