Watchmen (1.0.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Published
fi: Julkaistu

en: Send
fi: Lähetä

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Blocks
fi: Lohkot
