Watchmen (1.0.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Created
fil: Inilikha

en: Published
fil: Inilathala

en: Blocks
fil: Mga tipak
