Watchmen (1.0.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Status
fr: État

en: Author
fr: Auteur

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Revision ID
fr: Identifiant (ID) de version

en: Published
fr: Publié

en: Send
fr: Envoyer

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Changed
fr: Modifié

en: Blocks
fr: Blocs

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: How to use
fr: Comment l'utiliser

en: Revision translation affected
fr: Traduction de version impactée

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
fr: Indique si la dernière modification d'une traduction appartient à la version actuelle.
