Watchmen (1.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Send
gu: મોકલો

en: Changed
gu: બદલ્યું
