Watchmen (1.0.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Published
he: מפורסם

en: Send
he: שלח

en: Features
he: פיצ'רים

en: Changed
he: השתנה

en: Blocks
he: בלוקים

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.
