Watchmen (1.0.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Location URL
hu: Helyszín webcíme

en: Send
hu: Küldés

en: Features
hu: Jellemzők

en: Changed
hu: Módosítva

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.
