Watchmen (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Blocks
hy: Բլոկներ
