Watchmen (1.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Send
is: Senda

en: Blocks
is: Blokkir
