Watchmen (1.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Published
jv: Dipacak

en: Send
jv: Kirim

en: Blocks
jv: Blok
