Watchmen (1.0.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Blocks
km: ​ប្លុក
