Watchmen (1.0.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು
