Watchmen (1.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
