Watchmen (1.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
