Watchmen (1.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Send
mn: Илгээх

en: Blocks
mn: Хавтангууд
